Moteriška dygsniuota liemenė su gobtuvu ir gėlėmis grafito spalva

36,90 

Pristatymas 7-10 d.d.
- +
Produkto kodas: 39365 Kategorija: Prekės ženklas:

Madinga ir patogi moteriška liemenė yra puikus pasiūlymas moterims, vertinančioms stilių ir nešiojimo komfortą. Dygsniuotas audinys suteikia jai modernų įvaizdį, o švelnus gėlėtas raštas daro modelį labai moterišką ir gaivų. Tai idealus garderobos elementas pavasariui, rudeniui bei vėsesnėms vasaros dienoms, kai reikia lengvo, bet praktiško apdangalio.

Moteriška liemenė turi patogų gobtuvą, kuris suteikia papildomą apsaugą nuo vėjo ir lengvo šalčio. Uždarymas užtrauktuku leidžia ją greitai ir patogiai apsirengti, tuo pačiu gerai priderinant prie figūros. Dygsniuota medžiagos struktūra ne tik pabrėžia liemenės madingą charakterį, bet ir padidina dėvėjimo komfortą.

Papildomas privalumas – apačioje esanti reguliacija su raišteliais, leidžianti priderinti fasoną prie figūros ir suteikti įvaizdžiui sportiškesnį arba kasual stilių. Moteriška liemenė puikiai dera su džinsais, tamprėmis ar sportinėmis kelnėmis, kurdama patogias kasdienes derinių variacijas pasivaikščiojimui ar išvykai. Italijos gamyba garantuoja kruopštų atlikimą ir aukštą medžiagų kokybę.

Dydis yra universalus ir tiks moterims, nešiojančioms S, M arba L dydį.

Produkto savybės:

Dygsniuota moteriška liemenė

Madingas gėlėtas raštas

Patogus gobtuvas

Uždarymas užtrauktuku

Apačios reguliavimas su raišteliais

Lengva ir patogi dėvėti

Ideali kasdieniams deriniams

Italijos gamyba

Medžiagos sudėtis:

100% poliesteris

Žemiau nurodyti matmenys matuoti gulsčiai +/- 1 cm
Kad gautumėte apimties matmenį, plotį padauginkite iš 2

Išmatavimai:

Plotis pažastyse: 57 cm
Bendras ilgis: 62 cm

Bendras ilgis

62 cm

Spalva

Dydis

Pažastų

57 cm

Pirkinių krepšelis